Wiadomości

Szef Obywateli RP: To Magdalena Ogórek jest sprawcą i to wyjątkowo wrednym

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Magdalena Ogórek, choćby nie wiem co zrobiła, nie zrobi z siebie ofiary, bo jest sprawcą i to wyjątkowo wrednym, pracuje w instytucji, która prowadzi przestępczą i zbrodniczą działalność – powiedział w rozmowie z wPolityce.pl lider Obywateli RP Paweł Kasprzak, który tym samym potwierdził, że coś z jego głową jest nie tak.

– Jestem oburzony komentarzami mediów z obu stron odnośnie sytuacji pod siedzibą TVP. Tam nie doszło do żadnej przemocy. Nie byłem tam, natomiast oglądałem filmy na ten temat. Widać na nich wyraźnie uśmiechniętą twarz niczym niezagrożonej Magdaleny Ogórek. Oczywiście bardzo niedobrze, jeżeli puszczają emocje ludziom z naszej strony, natomiast chcę podkreślić z całą mocą, że tam nikt niczyjemu bezpieczeństwu nie zagrażał i nie było tam niczego nieadekwatnego, jeśli chodzi o reakcję na to, co wyprawia TVP – powiedział Kasprzak.

– Magdalena Ogórek, choćby nie wiem co zrobiła, nie zrobi z siebie ofiary, bo jest sprawcą i to wyjątkowo wrednym — ocenił.

– (Ogórek) pracuje w instytucji, która prowadzi przestępczą i zbrodniczą działalność, jest nieodróżnialna nie tylko od tego, co wyprawiała propaganda stalinowska, ale nazistowska również. To jest ten sam język i ta sama metodologia. Tylko czekać na efekty, zresztą Paweł Adamowicz już zginął w Gdańsku – stwierdził.

Należy zapytać, co musi się stać, żeby takie organizacje, jak Obywatele RP, zostały w Polsce zdelegalizowane i żeby ich bojówkami zajęły się odpowiednie służby?

/Telewizja Republika/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!