Wiadomości

Syn Ryszarda K. został zatrzymany w związku z pobiciem operatora TVP

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja zatrzymała 31-letniego Aleksandra K., podejrzanego o pobicie operatora TVP Gdańsk – dowiedział się portal tvp.info. Mężczyzna to syn biznesmena Ryszarda K. Przebywa teraz na komisariacie policji, ma usłyszeć zarzuty.

Fakt zatrzymania portal tvp.info potwierdził w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku. Do zatrzymania mężczyzny doszło w piątek około godziny 21 w Gdyni.

– W tej sprawie policja zatrzymała 31-letniego mieszkańca Gdyni. Został przewieziony na komisariat. Będą wykonywane z nim czynności – mówi kom. Michał Sienkiewicz z KWP Gdańsk. Po więcej informacji odsyła do prokuratury.

W Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku potwierdzono, że zatrzymany to Aleksander K.

– Będą z nim wykonywane czynności prokuratorskie – mówi w rozmowie z TVP Info prok. Mariusz Duszyński. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Gdyni.

Do zdarzenia doszło przed domem Ryszarda K. w Gdyni na Kamiennej Górze w czwartek wieczorem. Po tym, jak agenci CBA – wcześniej zatrzymano ojca Aleksandra K. – zakończyli przeszukania i wyprowadzili biznesmena, dziennikarze powoli zaczęli odjeżdżać spod jego domu. Ok. godz. 20, 35-letniego operatora kamery TVP Gdańsk zaatakował syn Ryszarda K.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!