Wiadomości

Strzały w Wołominie, policja zatrzymała dwóch cudzoziemców, obława trwa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wczoraj po godzinie 21:00 doszło do zdarzenia z udziałem radiowozu. Policjanci chcieli zatrzymać samochód do kontroli. Kierowca zaczął się dziwnie zachowywać – nie zatrzymał się, hamował i gwałtownie przyspieszał, zajeżdżał drogę policjantom, aż doprowadził do kolizji z radiowozem.

– W sobotę około godziny 21.30 policjanci z Wołomina chcieli zatrzymać samochód do kontroli na ul. Wileńskiej, ale kierowca pojazdu robił wszystko, żeby tego uniknąć – relacjonowała Bieniek. Wskazała, że kierowca „miał zajeżdżać drogę policjantom, wykonywać gwałtowne ruchy – hamować i przyspieszać, aż w końcu doprowadził do kolizji z samochodem”.

Gdy doszło do zderzenia, z auta wybiegło czterech mężczyzn, którzy zaczęli uciekać. Za uciekającymi osobami ruszyli policjanci, wtedy też – podała funkcjonariuszka – padły dwa strzały ostrzegawcze.

– Dwóch mężczyzn udało się zatrzymać; pozostali dwaj są poszukiwani – poinformowała oficer prasowa. Jak dodała, mężczyźni okazali się obcokrajowcami. Byli trzeźwi. Czynności policyjne dalej trwają – podkreśliła.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!