Wiadomości

“Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii” – taki billboard stanął przed IKEĄ

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Billboard „Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii” zawisł dzisiaj przed IKEĄ w Lublinie. Jest to reakcja na szykanowanie pracownika tej firmy, który cytował słowa Pisma Świętego o homoseksualistach.

Czy nadchodzą czasy, gdy za cytowanie Biblii będzie się szło do więzienia? Sprawa pana Tomasza – zwolnionego przez firmę IKEA za poglądy jest jasnym sygnałem, że ideologia LGBT nie ma nic wspólnego z tolerancją.

„Prawda jest taka, że to tylko jeden z objawów promowania ideologii LGBT, która uzurpuje sobie prawo do urabiania ludzi według swoich założeń. Nie możemy pozwolić, aby totalitaryzm – także ten tęczowy – znalazł swoje miejsce w naszej Ojczyźnie. Dlatego powiesiliśmy ten billboard” – mówi Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

Homoseksualiści i inni dewianci chcą nawet zmieniać Słowo Boże oraz naukę Kościoła w stosunku do nienaturalnych żądz seksualnych. Chcą, aby nienormalne zostało uznane za normalne. IKEA od lat promuje ruch LGBT i jak się okazuje – zmusza swoich pracowników do przyjmowania zadekretowanej ideologii.

Bilboard został zawieszony przez Fundację Życie i Rodzina (www.zycierodzina.pl), która ukazuje zagrożenia dla rodziny i życia nienarodzonych dzieci. Prowadzi aktywne działania prolife oraz akcje #StopDewiacji.

/Fundacja Życie i Rodzina/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!