Wiadomości

Stonoga zawalczy w MMA? Żurom: “chętnie obiłbym mu tę fałszywą mordę”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Żurom zawalczy z Antykonfidentem na gali Marcina Najmana MMA VIP 2. Zapytany o hipotetyczną walkę ze Zbigniewem Stonogą stwierdził, że wziąłby ją za darmo.

Żurom to raper i wydawca muzyczny, który prowadzi akcję StopPomówieniom. Obecnie przygotowuje się do walki na gali Najmana. W wywiadzie dla „MMA-bądź na bieżąco” opowiedział co sądzi o Zbigniewie Stonodze z którym miał wcześniej kontakt.

„Walka ze Zbigniewem Stonogą to chyba byłby hit Internetu” – stwierdził prowadzący program dziennikarz.

„Jeżeli Zbigniew Stonoga by się zgodził to powiem Wam z wielką chęcią obiłbym mu tę fałszywą mordę. Bo jest to ukryty konfident, paró**, ja na niego dokumentu produkowałem, jest to groźny osobnik niebezpieczny osobnik tylko dlatego, że ma wiele pieniędzy. Jest to niebezpieczny pan. A swoją popularność na Internecie też zdobył, też się nim jarałem. On do mnie przyjeżdżał, w 2012 roku podjechał do mnie najnowszą S-klasą, a w samochodzie miał kamerę ukrytą (…) Podejrzewam, że chciał mi robić różne prowokacje, świństwa robić. I się do mnie przykleił. Ja się dowiedziałem, że to jest konfident, że przez niego wielu ludzi siedzi. Był ganiany po różnych aresztach. Robił z siebie nie wiadomo kogo, a był na ochronkach (…) jeśli taka walka miałaby dojść to powiem Wam, że nawet za darmo będę się z nim bił i tutaj macie moje słowo” – stwierdził Żurom.

/tysol.pl/
Dojdzie do walki Żurom-Stonoga w oktagonie?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!