Wiadomości

Sterczewski zabiera głos po nocnych szaleństwach alkoholowych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

“Chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za moje wczorajsze zachowanie” – napisał na Twitterze poseł KO Franciszek Sterczewski po tym, jak do sieci wyciekło nagranie z interwencji policji z jego udziałem. Wszystko wskazuje na to, że młody parlamentarzysta jechał na rowerze po spożyciu alkoholu.

We wtorek po południu radio RMF FM poinformowało, że funkcjonariusze policji interweniowali w sprawie rowerzysty, który jechał pod wpływem alkoholu. Przekazano, że kłopotliwy rowerzysta okazał się… posłem KO, Franciszkiem Sterczewskim. Do sieci trafił filmik z wydarzenia.

Po opublikowaniu nagrania w mediach wybuchła prawdziwa burza. W końcu sam zainteresowany postanowił zabrać w sprawie głos, publikując wpis w mediach społecznościowych. “Szanowni Państwo, chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za moje wczorajsze zachowanie. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i nigdy się już nie powtórzy. W ramach zadośćuczynienia wpłacę 5000 zł na rzecz Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber” – napisał Franciszek Sterczewski na Twitterze.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!