Wiadomości

Stanowski do Żukowskiej: “Jak pani może misgenderyzować moich gości?”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Anna Maria Żukowska postanowiła wytknąć Krzysztofowi Stanowskiemu, że nie zaprasza kobiet do swoich programów na “Kanale Sportowym”. A ten w zabawny sposób zadrwił sobie z niej…

Polityk Lewicy zapytała za pośrednictwem mediów społecznościowych, ile procent gości Stanowskiego w programie “Hejt Park” stanowią kobiety. Natychmiast udzieliła odpowiedzi. – “W programach prowadzonych przez Pana – do tej pory zero” – napisała. “Nigdy nie zaprosił Pan kobiety. Boi się Pan, czy co?” – dopytywała Żukowska.

Stanowski szybko odniósł się do jej słów. “Z tego co wiem, czterech moich gości identyfikowało się jako kobiety, więc proszę usunąć ten nieprzyjemnych dla nich tweet” – napisał dziennikarz.

Żukowska nie dawała jednak za wygraną, domagając się, żeby wymienił, które to osoby. “Proszę je wymienić” – zażądała poseł Lewicy.

“To jest ich prywatna sprawa, nie rozumiem jak pani może misgenderyzować moich gości i jeszcze chcieć ich wytykać palcami w tym nietolerancyjnym społeczeństwie” – skwitował Stanowski.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!