Wiadomości

Stanisław Michalkiewicz w Wałbrzychu, Świdnicy, Kłodzku!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Szanowni Państwo!

W imieniu Organizatorów: Klubu Magna Polonia Ziemia Kłodzka, Partii Wolność Oddział w Kłodzku, w Wałbrzychu i Świdnicy oraz Stowarzyszenia RKW – RKW Oddział w Wałbrzychu,

zapraszam Państwa na kolejne Spotkania w Wałbrzychu, Kłodzku i w Świdnicy z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem, znanym i cenionym publicystą, komentatorem w dziecinie szeroko pojętej polityki polskiej i międzynarodowej. Szczególnie zaś redaktor Michalkiewicz jest znawcą historii i polityki w zakresie stosunków polsko – niemieckich i polsko – żydowskich oraz relacji światowej goepolityki.

Pan Stanisław Michalkiewicz jest z wykształcenia prawnikiem i dziennikarzem. Obecnie pracuje jako publicysta „Najwyższego Czasu!”, “Magna Polonia” i „Naszej Polski”, współpracuje z Radiem Maryja. Jest także wykładowcą w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie oraz Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Tematem Spotkania w Wałbrzychu – 16 MARCA 2018r (piątek) godz.:17:00, ul. Słowackiego 8 – I piętro ( obecnie siedziba Związku Strzeleckiego “Sudety”) i w Kłodzku w dniu 17 MARCA 2018r ( sobota), godz.:16:00, ul. Ignacego Daszyńskeigo 1 (Sala Konferencyjna Ojców Franciszkanów), będzie próba odpowiedzi na pytanie: JAKICH REFORM POTRZEBUJE POLSKA?

Tematem Spotkania w Świdnicy – 18 MARCA 2018r ( niedziela), godz.: 15:00, ul. Basztowa 2 ( Restauracja “Baszta Świdnicka”), będzie przedstawienie ciekawego problemu z zakresu geopolityki: “POLSKA NA TLE POLITYKI ŚWIATOWEJ”

Mamy nadzieję, że szeroka i gruntowana wiedza, znajomość tematyki, barwny, nietuzinkowy język narracji Pana redaktora Michalkiewicza, pozwoli nam poznać i zrozumieć te fakty, działania i decyzje obecnych kreatorów sceny politycznej w Polsce i na świecie, o których niestety, nie informują nas ani politycy, ani media głównego nurtu, a które i maja i będą mieć zasadniczy wpływ na losy Polski w zakresie jej istnienia jako suwerennego państwa, funkcjonowania i znaczenia na arenie międzynarodowej.

Współorganizatorami Spotkań są:
w Wałbrzychu: Związek Strzelecki “Sudety” w Wałbrzychu, Stowarzyszenie “Rodzina i Turystyka” w Rybnicy Leśnej,
w Kłodzku i w Świdnicy: Akademia Długowieczności.
W trakcie Spotkania będzie można nabyć książki autorstwa Stanisława Michalkiewicza, dostępne raczej w tzw “drugim obiegu”. Zatem, to będzie jedna z okazji, by zainteresowani mogli te publikacje zakupić, zyskując przy tym autograf autora.

Polecamy też odwidziny autorskiej strony internetowej red. Stanisława Michalkiewicza, na której regularnie zamieszcza on swoje publikacje: www.michalkiewicz.pl

Patronami medialnymi Wydarzenia są:
Wydawnictwo “Magna Polonia” – www.magnapolonia.org.pl
Portal Katolicko – Informacjny “wAkcji24.pl” – www.wakcji24.pl
Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do spędzenia wolnego czasu, w sposób ciekawy i twórczy na Spotkaniach z red. Michalkiewiczem w dniach 16 – 18 marca 2018r w Wałbrzychu, Kłodzku i Świdnicy.

Ci, którzy być nie mogą, będą mieli okazje zobaczyć relacje filmowe z odbytych Spotkań w mediach internetowych.

WSTĘP WOLNY!!!

Pozdrawiam serdecznie! Elżbieta Cygan, Nowa Ruda, Magna Polonia Ziemia Kłodzka, tel.: 602 221 982

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!