Europa Świat Wiadomości

Stacja CNN posłużyła się osobami z zespołem Downa do promocji środowisk LGBT…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal nczas.com CNN zrealizowała reportaż o osobach z syndromem Downa, by promować LGBTNSDAP. Pokazuje je jako szczęśliwych dewiantów i przebierańców. W marcu podobny reportaż nakręciła brytyjska BBC.

Lewackie media nie mają żadnych moralnych oporów w eksploatowaniu i instrumentalnym traktowaniu ludzi. Z jednej strony namawiają do aborcji, gdy w trakcie badań prenatalnych okaże się, że dziecko może mieć syndrom Downa. Z drugiej strony wykorzystają takie osoby do promowania LGBTHIV.

Amerykańska stacja CNN zrealizowała reportaż pokazujący, jak tacy ludzie stają się szczęśliwi, jak ich pomalować, poprzebierać jak clownów, wmówić jak to fajnie, że można kochać się dziwaczniej.

Takich ludzi, których samoświadomość jest ograniczona eksploatuje brytyjska trupa Drag Syndrom organizując występy osób z Downem jako przebierańców i dewiantów.

– Sądzę, że jesteś najgorszą suką jaką kiedykolwiek widziałem – komplementuje w reportażu chłopca z Downem Daniel Vais, szef trupy zboczeńców Drag Syndrom.

Jeden z chorych nastolatków wciela się w postać Madam X, która jest superszpiegiem. Ubrany w lateksowy, czarny kombinezon chłopiec wygina się na scenie ku uciesze publiczności dewiantów.

Występujący chłopcy i dziewczęta oczywiście cieszą się, gdy zdaje im się, że są gwiazdami. Dewiant Vais mówi, że ludzie, którzy krytykują ich nie chcą by osoby z syndromem Downa tworzyły też współczesną kulturę. Uważa, że eksploatowanie osób, które mają ograniczoną świadomość ubogaca społeczeństwo.

Wcześniej reportaż wychwalający eksploatowanie osób z Downem zrobiła brytyjska BBC.

Jaki poziom skundlenia trzeba osiągnąć by wysługiwać się ludźmi chorymi w celu realizacji swoich interesów?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!