Wiadomości

Sprzeciw wobec homopropagandy w polskim harcerstwie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Władze ZHP od dłuższego czasu tylnimi drzwiami wprowadzają ideologię gender i promocję homoseksualizmu – uważa Kazimierz Przeszowski (Centrum Życia i Rodziny). Obrońca życia i były harcerz gościł w programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”.

Pytany o dowody na potwierdzenie tezy o genderowym przechyle w ZHP, Przeszowski przedstawił sytuację z sierpnia bieżącego roku, kiedy miało miejsce święto z okazji setnej rocznicy powstania harcerstwa. W jednej z dyskusji zorganizowanych w ramach tego wydarzenia wziął udział homoaktywista Robert Biedroń. Swoje przemówienie adresował do kilkunastu tysięcy młodych osób.

– Wychowanie harcerskie polega na jedności przedstawianych poglądów z życiem osobistym. I tak jak harcerz ma obowiązek szanować każdego człowieka (…) odnośnie życia moralnego, harcerz ma stawiać sobie i innym wymogi najwyższe – przypomniał Kazimierz Przeszowski.

W programie przedstawiono również materiały Zespołu Wychowania Duchowego i Religijnego Chorągwi Łódzkiej ZHP organizującego razem z homoaktywistami z „Wiary i Tęczy” – „Międzynarodowy dzień przeciw homofobii, transfobii i bifobii”.

To nie koniec przykładów. Przeszowski poinformował, że kilka miesięcy temu zorganizowano spotkanie dla instruktorów harcerstwa z udziałem aktywistów LGBT, „seksedukatorów”, podczas którego nastąpiła projekcja filmu promującego środowisko LGBT „Ognisko”. – Takie właśnie pranie mózgu zostało zorganizowane dla instruktorów harcerskich w Łodzi – zaznaczył.

Centrum Życia i Rodziny przygotowało petycję przeciwko wprowadzaniu homoideologii w harcerstwie. Czytamy w niej m.in.: „Związek Harcerstwa Polskiego (ZHP) prowadzi homoseksualną indoktrynację dzieci i młodzieży. Na Zlocie 100-lecia występują wspólnie aktywista homoseksualny Robert Biedroń i Naczelniczka ZHP Anna Nowosad. Główna Kwatera ZHP publikuje podręcznik, który dopuszcza praktykujących homoseksualistów do funkcji wychowawców dzieci i młodzieży. Władze ZHP organizują dla instruktorów harcerskich warsztaty prowadzone przez aktywistów homoseksualnych i seksedukatorów, połączone z promocją filmu propagandowego kina LGBT”.

Jak podkreśla Centrum, takie działanie to zdrada wartości moralnych i ideałów przekazanych przez założycieli harcerstwa w Polsce i na świecie oraz podeptanie konstytucyjnego prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z wyznawanymi wartościami moralnymi i religijnymi!

Zachęcamy do podpisania petycji przeciwko wprowadzaniu homoideologii w harcerstwie. Nie pozwólmy, aby zdeprawowano organizację mającą olbrzymie zasługi w wychowaniu pokoleń wierzących, odpowiedzialnych i gotowych do poświęcenia dla ojczyzny Polaków. Nie dajmy zwyciężyć homopropagandzie.

Petycję można podpisać tutaj: http://www.teczowezhp.pl/

/pch24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!