Wiadomości

Spider-Man homoseksualistą? Marvel realizuje „parytet” LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak czytamy na portalu pch24.pl, legendarny wydawca komiksów, Marvel, nie pozostaje w tyle za pochodem rewolucji seksualnej. Jak dowiadujemy się z anonsu prasowego, już we wrześniu pojawi się wydanie z homoseksualnym Spider-Manem. „Jego nieustraszona kobieca tożsamość ma kluczowe znaczenie dla tego, kim jest” – ogłosił autor komiksu.

Spider-Man w nowej odsłonie będzie nosił imię Web-Weaver („tkacz pajęczyn”). „Coś, z czego od razu zdałem sobie sprawę, kiedy począłem Web-Weavera, jest to, że nie może – i nie powinien – reprezentować WSZYSTKICH gejów. Żadna pojedyncza postać nie jest w stanie tego zrobić” – snuje rozważania na temat swojej postaci autor nowej opowieści, Steve Fox.

Właścicielem wydawnictwa i wytwórni filmowej Marvel jest inny gigant przemysłu rozrywkowego – Disney. Korporacja prowadzi obecnie jawną już ofensywę, w ramach której ideologia homoseksualno-genderowa ma gwałtem wedrzeć się do świata dzieci i zainfekować jak największą ilość umysłów wirusem rewolucji seksualnej, której rozpasanie przestało już mieścić się w jakichkolwiek dotychczasowych granicach.

Podobne wytyczne dotyczące „parytetów” dla przedstawicieli osób z zaburzeniami orientacji seksualnej i tożsamości płciowej mają wkrótce zawitać do produkcji Disneya. Tymczasem firma prowadzi już propagandę seksualizacji dzieci w swoich parkach rozrywki, a także wypuściła na rynek linię ubrań dla niemowląt i dzieci o nazwie „Pride” („Duma”).

/pch24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!