Polska Wiadomości

Sławomir Neumann jest przekonany, że wielu wyborców Krzysztofa Bosaka poprze w drugiej turze Rafała Trzaskowskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal dzienniknarodowy.pl trwa nadal zażarta walka obozów Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego o elektoraty kontrkandydatów z I tury.

– Myślę, że wielu wyborców Krzysztofa Bosaka zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego, bo to jest ich interes polityczny

— powiedział dzisiaj rano w RMF FM poseł KO Sławomir Neumann, przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej (i następnie KP PO – Koalicja Obywatelska) w latach 2015–2019.

– Wiele nas różni z Konfederacją, ale jedna rzecz jest pewna – i oni, i my chcemy wolnych wyborów. Teraz i w przyszłości. Wygrana Andrzeja Dudy to danie szansy PiS-owi przez 3 lata do jeszcze większego zawłaszczania poletka. Z wyborów na wybory na przewaga, ta wolność wyborów jest absolutnie zachwiana na rzecz partii rządzącej. Każdy, kto bierze udział w polityce, ma tego świadomość i to widzi – dodał.

W przeciwieństwie do Trzaskowskiego Neumann przyznał, że nie wybiera się na Marsz Niepodległości.

– Nie chodziłem na Parady Równości, ani Marsz Niepodległości, chodziłem na Marsze Wolności, które organizowała Platforma- Jeśli marsze są legalne, bezpieczne, nie ma elementów, które burzą porządek państwa polskiego, to takie marsze mogą się odbywać  – oświadczył.

Nadobne  życzenia…

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!