Wiadomości

Śląska policja poszukuje sprawcy napadów na sklepy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci poszukują sprawcy trzech rozbojów w placówkach handlowych w Cieszynie. Napastnik kradł pieniądze grożąc nożem. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny. Osoby, które rozpoznają sprawcę, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie wyjaśniają sprawy trzech przestępstw rozboju, do których doszło na terenie Cieszyna. Dwa z nich wydarzyły się w grudniu – pierwsze 12 grudnia ok. godz. 17.45 na ul. Zamkowej, drugie 18 grudnia ok. godz.16.20 na ul. Szerokiej w Cieszynie. Ostatni rozbój miał miejsce 10 stycznia o godzinie 14.35 na ul. Stary Targ. O ich dokonanie śledczy podejrzewają jednego, nieustalonego dotąd sprawcę.

Na podstawie zgromadzonych dotychczas materiałów ustalono, że mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, spodnie jeansy, ciemne obuwie, szalik/chustę zasłaniającą twarz. Wiek z wyglądu 40-50 lat, średniej budowy ciała, wzrost ponad 190 cm. Sprawca wchodząc do placówek groził pokrzywdzonym nożem, po czym zabierał pieniądze. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, należy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected].

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!