Wiadomości

Skandaliczne słowa prezydenta Wrocławia do niepełnosprawnego: “Mniej internetu a więcej mycia”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Prezydent Wrocławia dał prawdziwy pokaz arogancji. Jacek Sutryk, w drodze na Campus Polska Przyszłości – imprezę organizowaną przez Rafała Trzaskowskiego – wdał się w sieci w dyskusję z internautami. Na komentarze odpowiadał w pogardliwy sposób, a niepełnosprawnemu mężczyźnie „doradził”: „mniej internetu a więcej mycia”.

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk zamieścił w sieci zdjęcie, z podróży samochodem m.in. na Campus Polska Przyszłości. W trakcie jazdy relaksował się przy serialu. Niektórzy internauci zwrócili uwagę włodarzowi Wrocławia, że zamiast jechać na imprezę Trzaskowskiego transportem zbiorowym, podróżował z osobistym kierowcą.

“Wrocław-Olsztyn ma dobre połączenie pociągiem, polecam” – napisał jeden z komentujących zdjęcie. W odpowiedzi Sutryk stwierdził: „To niech pan sobie jeździ”. “Warto promować dobre środki komunikacji” — dodał użytkownik.

“To niech pan promuje. I jeszcze podziękuje mi, bo to jedyna okazja dla pana, by tak szeroko zabrać głos. Nie ma za co” — odparł Sutryk.

Na tym jednak nie koniec. Zdjęcie prezydenta Wrocławia skomentował także mężczyzna, który poinformował go o działaniach, a raczej ich braku, MOPS-u.

“A ja panie prezydencie nieumyty 22 dzień przez opiekuna z MOPS-u. Jak długo jeszcze panie prezydencie?” — zapytał pan Jerzy. “To proponuję panie Jerzy, mniej internetu a więcej mycia. Serdeczności posyłam” — skomentował Sutryk.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!