Świat Wiadomości

Skandaliczne słowa liderki Black Lives Matters: „Biali to podludzie. Mają wrodzone wady genetyczne”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Yusra Khogali, skrajna feministka wyznająca islam oraz współzałożycielka ruchu Black Lives Matters w Toronto w skandalicznych rasistowskich słowach opisała przedstawicieli rasy białej.

Liderka ruchu Black Lives Matters, który z założenia jest „antyrasistowską” organizacją walczącą o równe prawa dla czarnej społeczności, w opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie „dowodziła”, że rasa biała nie jest naturalna, a jej przedstawiciele to „podludzie”.

Białe osoby nie są ludźmi, w istocie biała skóra oznacza, że są to istoty człekokształtne – pisała Khogali, która dodała, że wszyscy biali mają „wrodzone wady genetyczne”.

Wszystkie fenotypy pochodzą od rasy czarnej, a biała rasa to tylko genetyczny defekt – oświadczyła feministka.

Lewicowa działaczka nawet podała na to „dowody”, m.in. przekonywała, że biali mają „wyższe stężenie inhibitorów enzymatycznych, które hamują produkcję melaniny”.

Melanina sprawia, że czarna skóra lepiej przyjmuje światło i zachowuje je w „trybie pamięci”. To oznacza, że czarna skóra przetwarza światło na wiedzę i pobiera ją prost z energii kosmicznej, z którą się w ten sposób komunikuje – przekonuje Khogali.

Feministka zaczęła również dywagować, w jaki sposób można doprowadzić do unicestwienia białej rasy. W końcu doszła do wniosku, że można to osiągnąć dzięki „wyższości genetycznej rasy czarnej nad białą”. Wystarczy tylko, że czarni mężczyźni zaczną będą przekazywać swoje geny poprzez współżycie z białymi kobietami.

To nie pierwszy raz kiedy Khogali afiszuje się ze swoimi skrajnie rasistowskimi i przy okazji feministycznymi poglądami. W ubiegłym roku na Twitterze napisała:

Proszę Allahu daj mi siłę, żebym nie zabiła dziś tych mężczyzn i białych.

/prawdaobiektywna.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!