Wiadomości

Shakira wystąpi na imprezie sylwestrowej w Chorzowie?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Już 31 grudnia 2022 r. na Sylwestrze w Chorzowie pojawią się ikony polskiej sceny muzycznej. Okazuje się, że Polsat ma w planach również występ światowej gwiazdy. Z najnowszych informacji wychodzi na to, iż może być nią… Shakira!

Sylwester coraz bliżej, a stacje zaczynają odsłaniać szczegóły swoich koncertów. Jak co roku możemy liczyć, że 2022 rok pożegnamy razem z plejadą gwiazd i to nie tylko polskich! Okazuje się, że Polsat, podobnie jak TVP, chce ściągnąć na Sylwestra międzynarodową gwiazdę. Władze stacji negocjują ponoć z samą Shakirą!

Koncert międzynarodowej gwiazdy w Chorzowie byłby doskonałym prezentem noworocznym dla widzów. Według serwisu Plotek istnieje prawdopodobieństwo, że na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022/2023 wystąpi Shakira! Władze Polsatu zadecydowały, że ich widzowie zasłużyli na to, aby bawić się do utworów światowej gwiazdy.

Informator przekazał, że ekipa szefowej stacji – Niny Terentiew – prowadzi rozmowy z trzema zagranicznymi artystami. Pośród nich znajduje się właśnie ikona latynoskiego popu. Trzeba przyznać, że uczestnicy widowiska organizowanego przez stację, zdecydowanie byliby zadowoleni z takiego obrotu sytuacji! Rzecz jasna, występ międzynarodowej gwiazdy sporo będzie kosztował Polsat. Wokalistka za wykonanie dwóch piosenek woła nawet milion dolarów.

“Szefostwa nie przestraszyła nawet zaporowa stawka, bo Shakira życzy sobie podobno nawet milion dolarów za wykonanie dwóch piosenek. Wszyscy mocno trzymamy kciuki za powodzenie tych rozmów, bo taki booking z pewnością zagwarantowałby stacji pozycję lidera w toczonym z TVP boju o sylwestrową publiczność” – podaje źródło.

O tym, czy Shakira rzeczywiście uświetni Sylwestrowa Polsatu dowiemy się zapewne na dniach. Na tę chwilę wiemy, że Sylwestrowa Noc Przebojów odbędzie się w Chorzowie, a wystąpią między innymi Bryska, Bajm, Dawid Kwiatkowski, Doda, Cleo czy Ralph Kaminski.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!