Wiadomości

Senatorowie PiS chcą ukarania Gawłowskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Trwa największa od lat katastrofa ekologiczna na Odrze. Na posiedzeniu senackiej komisji nie pojawił się żaden z przedstawicieli władz. PiS tłumaczy nieobecność…wpisem Stanisława Gawłowskiego w mediach społecznościowych.

„PiS krzyczy: Polacy nic się nie stało! Tylko Odra martwa. Morawiecki, Moskwa, Adamczyk, Ozdoba, Gróbarczyk i inna PiSowska swołocz – nie zamieciecie katastrofy ekologicznej na Odrze pod dywan. Wszystko wyjaśnimy” – napisał na swoim profilu na Twitterze Stanisław Gawłowski.

Z powodu tych słów senator może mieć poważne problemy. Wicemarszałek Senatu zapowiedział bowiem złożenie wniosku o jego ukaranie. Marek Pęk nie krył oburzenia wypowiedzią polityka i przy okazji zwrócił się bezpośrednio do marszałka Senatu. „Tomasz Grodzki powtarzający ciągle frazesy o wysokim prestiżu Senatu, powinien wreszcie zareagować na to jak jego kolega niszczy autorytet Izby i obraża rząd” – ocenił działacz Prawa i Sprawiedliwości.

Na zapowiedzi wicemarszałka Senatu zareagował Stanisław Gawłowski. Polityk nie przeprosił za swój wpis, stwierdził natomiast, że „PiS chce go ukarać za to, że dąży do ujawnienia prawdy”.

/WPROST.PL/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!