Wiadomości

Sekretarz generalny PO chce sprawdzić „preferencje seksualne Kaczyńskiego”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sekretarz generalny PO Stanisław Gawłowski zainteresował się preferencjami seksualnymi Jarosława Kaczyńskiego. Zareagował w ten sposób na słowa lidera PiS, jakie padły w sobotę podczas konwencji regionalnej w Bydgoszczy – informuje TVP Info.

Jarosław Kaczyński podkreślał w trakcie konwencji, że w Polsce powinna istnieć normalna rodzina, którą tworzy kobieta i mężczyzna jako małżeństwo oraz ich dzieci. – To też jest dzisiaj zagrożone – ocenił.

– Żeby pary homoseksualne nie mogły eksperymentować dziećmi tzn. ich adoptować, żeby dzieci nie były przedmiotem eksperymentów, które są w interesie bardzo niewielkiej mniejszości, ale nie są przede wszystkim w interesie dzieci i nie są w interesie przyszłości naszego narodu, a dzieci to przyszłość – mówił.

Wystąpienie lidera PiS skomentował na Twitterze polityk Platformy Obywatelskiej Stanisław Gawłowski. „Kaczyński dziś dużo mówił o normalnej rodzinie. Poucza. Więc sprawdźmy jak sam żyje! Jakie są preferencje seksualne Kaczyńskiego niewiele wiadomo. Mieszka sam. A inni liderzy w PiS? Pytam więc, kto wam dał prawo do moralizatorskich pogawędek!?” Następnie przedstawił listę rozwiedzionych polityków PiS.

„Bardzo odważne słowa jak na człowieka, który Olę Organiszczak, żonę gangstera dokonującego napadów na niemieckich jubilerów, uczynił swoją wieloletnią sekretarką z bonusem” – przypomina jeden z użytkowników Twittera w odpowiedzi na wpis polityka PO.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!