Świat Wiadomości

Saudyjski szejk wzywa do walki z Myszką Mickey będącą narzędziem szatana…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal dzienniknarodowy.pl szejk Muhammad Munajid, były saudyjski dyplomata na placówce w Waszyngtonie i znawca prawa islamskiego jest autorem jednej z najbardziej kontrowersyjnych fatw – opinii wyjaśniającej kontrowersję teologiczną, teologiczno-prawną lub czysto prawną.

Na antenie arabskiej telewizji Munajid poproszony został kilka lat temu o zajęcie stanowiska wobec … myszy. Stwierdził, że zgodnie z naukami islamu mysz jest zwierzęciem nieczystym.

– Jeśli mysz wpadnie do garnka z jedzeniem – gdy jedzenie jest pokarmem w formie stałej, należy wyrzucić mysz i tę część jedzenia, którego dotknęła – a jeśli jest to ciecz – należy wyrzucić całość.

Po tym praktycznym oświadczeniu nie pozostawił suchej nitki na europejskich i amerykańskich wytwórniach filmowych, które tworzą w społeczeństwie pozytywny obraz tych zwierząt. Za sztandarowy przykład posłużyły mu postacie z kreskówek “Myszka Mickey” oraz “Tom i Jerry”.

– Myszka Mickey jest jednym z żołnierzy Szatana i jest kierowana przez niego. Powinno się ją zabić – kontynuował, nie wyjaśniając jednak szczegółowo, jak dokonać aktu wykonania wyroku śmierci na wymyślonej postaci.

Munajid dał się poznać już wcześniej, gdy nazwał Igrzyska Olimpijskie w Pekinie “bikini Olimpiadą”, twierdząc że nic tak nie cieszy Szatana jak widok sportsmenek ubranych w skąpe stroje.

Powyższe wypowiedzi dowodzą jedynie tego, że nie trzeba polemizować z islamistami. Wystarczy jedynie pozwolić im mówić…

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!