Wiadomości

Rzymkowski: Potrzeba ustawy zakazującej promocję LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Środowisko LGBT, homoterror, próbują wykorzystać mechanizmy państwa, głównie wymiaru sprawiedliwości, do przełamywania kolejnych barykad – mówił w Polskim Radiu 24 poseł Kukiz’15 Tomasz Rzymkowski.

Pracownik sieci IKEA został zwolniony z pracy za to, że na firmowym forum internetowym wyraził swoją opinię inspirowaną fragmentami Pisma Świętego – informuje Instytut Ordo Iuris.

Zdaniem Tomasza Rzymkowskiego potrzebna jest „ustawa, która będzie zakazywała promocji ideologii LGBT w przestrzeni publicznej. Państwo nie może angażować się w promocję jakiejś ideologii. Prawo zakazujące promocji zachowań LGBT w szkołach obowiązuje już na Litwie. Rodzice obawiają się o swoje dzieci”.

– Środowisko LGBT, homoterror, próbują wykorzystać mechanizmy państwa, głównie wymiaru sprawiedliwości, do przełamywania kolejnych barykad. Krzysztof Śmiszek z partii Wiosna odgrażał się, że jak dojdą do władzy, to za krytykę homoseksualizmu będzie kara bezwzględnego więzienia. To nie jest terror? Natury nie da się oszukać. Mój tata jest biologiem i każdy uczeń wie, że kod genetyczny DNA pokazuje, że mamy tylko dwie płcie – męską i żeńską. Nie ma płci społecznej – powiedział poseł Kukiz’15.

/Polskie Radio 24/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!