Polska Wiadomości

Rzecznik rządu Joanna Kopcińska domaga się od Rafała Trzaskowskiego wycofania się z deklaracji LGBT+

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powinien wycofać się z deklaracji LGBT+. Nie można wychowywać dzieci ideologią – powiedziała w poniedziałek na antenie Polsat News Joanna Kopcińska, rzecznik rządu Mateusza Morawieckiego.

Kopcińska podkreśliła, że nikt nie ma prawa „wykorzystywać dzieci do jakichkolwiek sporów politycznych czy ideologicznych”. – Naszym zadaniem jest ochrona dzieci, ochrona polskiej rodziny i my to czynimy. (…) Nie można wychowywać ideologią. Wychowywać mają przede wszystkim rodzice, potem szkoła, nauczyciele – to od nich zależy, jakie będą przyszłe pokolenia – stwierdziła.

– Nie można w żaden sposób narzucać takich ideologii, takich eksperymentów, bo to rodzic decyduje, szkoła określa warunki, czego dotyczy edukacja, a nie pan prezydent Trzaskowski. On wykracza poza pewne granice – zaznaczyła, po czym dodała, że opozycji nie uda się przypisać Zjednoczonej prawicy łatki „nietolerancyjnych”. – My jesteśmy tolerancyjni – oświadczyła rzecznik rządu.

Ciekawym jest, że politycy Prawa i Sprawiedliwości codziennie krytykują prezydenta Warszawy za podpisanie karty LGBT+, a sami nie są w stanie przez ponad 3 lata wypowiedzieć Konwencji Stambulskiej, która de facto zezwala na jeszcze więcej deprawacji i demoralizacji niż dokument podpisany przez Rafała Trzaskowskiego

Co wy na to? Czy Trzaskowski się ugnie?

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!