Świat Wiadomości

Rusza głośna sprawa przeciwko Kevinowi Spacey który został oskarżony o molestowanie nieletniego chłopaka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal telewizjarepublika.pl Kevin Spacey w poniedziałek ma stawić się przed Sądem w Nantucket w stanie Massachusetts. Rozprawa dotyczy czynu z 2016 r. kiedy to aktor miał upić i napastować nastoletniego chłopaka w nocnym barze. Ofiarą, okazał się syn dziennikarki, Heather Unruh, która ujawniła sprawę w listopadzie 2017 r. w związku z akcją #MeToo. Aktorowi grozi 5 lat więzienia i figurowanie na liście przestępców seksualnych.

Incydent miał mieć miejsce w w 2016 roku. Syn znanej dziennikarki telewizyjnej, miał zostać upity, pomimo że dopuszczalny wiek spożywania alkoholu w stanie Massachusetts wynosi 21 lat, a później molestowany seksualnie przez Spacey’ego.

Jeśli te zarzuty okażą się prawdziwe, aktorowi grozi 5 lat wiezienia i wpisanie na listę przestępców seksualnych.

Znany aktor po raz pierwszy został został publicznie oskarżony o podobne napaści miesiąc przed wyżej opisanym zgłoszeniem.

Wtedy Antony Rapp publicznie wyznał, że Spacey próbował przemocą skłonić go do czynności seksualnych w 1986 r., gdy ten miał zaledwie 14 lat.

Do tej pory, już prawie 30 mężczyzn oskarżyło Kevina Spacey’ego o niestosowne zachowanie, propozycje seksualne czy wręcz napaść.

Jak to skomentujecie?

Źródło: telewzjarepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!