Wiadomości

Rozpacz posłanki Nowej Lewicy – w Karpaczu podali prawdziwe owoce i warzywa, a nie było wegańskiej papki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal niezalezna.pl, posłanka Nowej Lewicy Anita Sowińska brała udział w XXX Forum Ekonomicznym. Postanowiła się podzielić spostrzeżeniami po imprezie w Karpaczu. Na swoim profilu na Twitterze odniosła się do… serwowanego tam jedzenia. Dyskusja nie odbyła się po myśli polityk.

W dniach 7-9 września odbyło się w Karpaczu Forum Ekonomiczne. Podczas trzydniowych obrad przedstawiciele świata polityki, gospodarki, nauki i kultury dyskutowali o najważniejszych wyzwaniach stojących przed Polską i Europą w dobie pandemii.

Jedną z uczestniczek była posłanka opozycji Anita Sowińska. Zapraszała na debatę „Elektromobilność – rekomendacja rozwiązań ustawowych”, w której była panelistką. Jak podała, uczestniczyła również w debacie „Być albo nie być ‚Fit for 55’ – polski punkt widzenia”.

“Zaczyna się ciekawie od metafory: ludzkość utuczyła się na energii z paliw kopalnych. Czas na mądrą dietę, aby nie tylko być „fit”, ale także uniknąć efektu jo-jo” – podała.

Polityk zwróciła uwagę na kuchnię podczas imprezy w Karpaczu.

“Forum Ekonomiczne w Karpaczu zostało w dużej części poświęcone zrównoważonemu rozwojowi. Tymczasem w Hotelu Gołębiewski, gdzie odbywa się #Forum2021 nie było ANI JEDNEGO obiadowego posiłku wegetariańskiego. Osoby, które nie chcą jeść mięsa są w Polsce dyskryminowane” – napisała na Twitterze.

Jej wpis rozbawił internautów…

/niezalezna.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!