Wiadomości

Rosjanie w bmw staranowali szlabany. Incydent na przejściu w Terespolu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Rosyjska rodzina z dziećmi staranowała samochodem szlabany na przejściu granicznym w Terespolu – dowiedzieli się dziennikarze RMF FM. Kobiecie z trójką dzieci udało się przekroczyć granicę i dostać na teren Białorusi. Mężczyzna został zatrzymany.

Po godz. 7 rano do strażników granicznych podjechało bmw na szwedzkich numerach rejestracyjnych. W środku była dwójka dorosłych – kobieta i mężczyzna. Oboje to obywatele Rosji. Towarzyszyło im dziecko z rosyjskim paszportem i dwójka dzieci z paszportami szwedzkimi.

Gdy funkcjonariusz zebrał paszporty do kontroli, bmw z impetem ruszyło w kierunku białoruskim. Samochód staranował szlabany i przejechał przez rozłożone kolczatki. Auto zatrzymało się na środku mostu granicznego. Kobieta z trójką dzieci zdołała przekroczyć granicę i dostać się na teren Białorusi. Mężczyzna został ujęty. Będzie odpowiadał za próbę siłowego przekroczenia granicy i dokonane zniszczenia. Jak dowiedział się reporter RMF FM, dwójka dzieci, które przewoziła para Rosjan, ma zakaz opuszczania Szwecji.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!