Wiadomości

„Rodziny wielodzietne powinny być wytykane palcami, a zamiast płodzić i rodzić dzieci, winny zaprosić uchodźców”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Canadian Broadcasting Corporation (CBC) pojawiła się opinia, że Kanadyjczycy, którzy posiadają duże rodziny, powinni być wytykani palcami i winni się tego wstydzić. Zamiast się mnożyć, powinno się raczej ściągnąć imigrantów. Słowa te padły w odpowiedzi na wiadomość, że Joanna Gaines spodziewa się piątego dziecka.

Autorka tejże opinii, Kristen Pyszczyk, jest pisarką z Toronto. Jej zainteresowania obejmują „feminizm, zdrowie psychiczne, uzależnienia, popkulturę i media cyfrowe”. Stwierdziła ona, że ​​posiadanie dziecka to nie tylko wybór osobisty, ale „wybór, który dotyczy każdego, kto zamieszkuje nasz świat, naszą planetę”.

Przekonywała, że reakcje, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych w związku z informacją, iż Joanna Gainese jest w ciąży, to „rozmową, która jest nam potrzebna, byśmy byli w stanie rzucić wyzwanie naszej bezkrytycznej akceptacji dla wypełniania życia prokreacją”.

Pyszczyk uważa, że ludzie Zachodu nie powinni mieć dzieci, ponieważ szkodzą one środowisku.

„Kontrola populacji jest trudnym tematem” – twierdzi Pyszczyk, nawiązując do „przykrych wydarzeń historycznych” i dodając, że „nie jest przesadnym twierdzenie, że od tego zależy przetrwanie naszego gatunku”. Uważa, że rzecz niedopuszczalną, iż dziewczęta są „od najmłodszych lat przygotowane do macierzyństwa”, podczas gdy powinno im się przedstawiać „argumentom na rzecz alternatywnych postaw”.

/breitbart.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!