Polska Wiadomości

Robert Bąkiewicz opuszcza szeregi ONR

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal dzienniknarodowy.pl, do dymisji podali się Kierownik Główny ONR (którego zastąpi Adrian Kaczmarkiewicz) oraz członkowie Zarządu Głównego. Tomasz Dorosz, Tomasz Kalinowski, Michał Jelonek opuścili jednocześnie szeregi organizacji.

Jak podaje komunikat opublikowany na stronie Obozu, “będą prowadzili bez żadnych zmian dalszą działalnością narodową w ramach Stowarzyszenia Marsz Niepodległości”. To samo dotyczy dotychczasowego zastępcy Tomasza Dorosza – Roberta Bąkiewicza.

– W dniu wczorajszym ustąpiłem z funkcji Z-cy Kierownika Głównego i Członka Zarządu Obozu Narodowo-Radykalnego. Dziękuję Koleżankom i Kolegom za kilka lat wspólnej pracy na rzecz Ojczyzny. Przede mną dzisiaj nowe wyzwania w pracy na rzecz Boga, Polski i Narodu. Walka dopiero się zaczyna – napisał na Twitterze późnym wieczorem Robert Bąkiewicz, który pozostaje jednak nadal prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Ostatnia impreza, która jest największą tego typu nie tylko w Polsce – ale i na świecie – zgromadziła szacunkowo ok. 250 tys. uczestników. W ostatnich wyborach samorządowych Bąkiewicz startował jako kandydat na prezydenta miasta Pruszkowa z ramienia KWW Porozumienie Narodowo-Patriotyczne Pruszków, uzyskując 4.44 % głosów.

Jak myślicie? Co wpłynęło na tę decyzję?

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!