Wiadomości

Recenzja książki Ludwiki Gacek „Oczy królowej: Skarb pustyni”.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Katastrofa, która wyniszczy większość populacji, społeczeństwo podzielone na kategorie, ludzie wychowywani przez roboty, poddawani zabiegom sterylizacji i składający hołd religiom politeistycznym. Czy tak może wyglądać nasza przyszłość?

Taką wizję przedstawia Pani Ludwika Gacek w swojej książce „Oczy królowej: Skarb pustyni”. Opowiada ona historię 21-letniej Eleny, która próbuje odnaleźć się w przerażającej rzeczywistości. Szukając ukojenia, udaje się do Świątyni Starożytności, a tam dowiaduje się prawdy o otaczającym ją świecie.

W drugim tomie „Skarbu Pustyni” poznajemy dalsze losy Eleny i Gaspara. Nie wszyscy chrześcijanie okazują się być przyjaźnie nastawieni. Dziewczyna musi się ukrywać, bo i Wielcy Rządzący chcą dopaść „fałszywą królową”, a zdesperowany Olegg tak łatwo nie odpuści stratę swojej zdobyczy, która miała mu przynieść niewyobrażalne bogactwo i władzę nad wielkimi tego świata.

Ten niesamowicie ciekawy a zarazem szokujący utwór dostępny jest na stronie Wydawnictwa 3DOM. Znaleźć go można pod linkiem:

https://3dom.pro/18605-zestaw-oczy-królowej-tom-i-i-ii.html

/inf. pras./

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!