Wiadomości

Raport amerykańskich służb specjalnych na temat UFO

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Czy UFO (niezidentyfikowane obiekty latające) istnieje? Na to pytanie od lat próbują odpowiedzieć naukowcy i służby. Amerykańskie media poinformowały, że rząd USA dysponuje raportem na ten temat; nie zawiera on żadnych dowodów, że UFO było pozaziemskie, lecz jednocześnie tego nie wyklucza.

Przedstawiciele władz nie potrafią wyjaśnić dziwnych ruchów na niebie, które zbijają z tropu wojskowy i naukowy establishment USA.

Amerykański wywiad nie znalazł żadnych dowodów, że UFO widziane w ostatnich latach przez pilotów marynarki wojennej to statki kosmiczne z innego świata, lecz wyraźnie tego nie wykluczył.

W raporcie podano, że przytłaczająca większość z ponad 120 obserwacji w ciągu ostatnich 20 lat nie miała związku z żadną amerykańską technologią wojskową lub inną rządową technologią.

To stwierdzenie wydaje się wykluczać możliwość, że piloci marynarki wojennej, którzy sporządzili raporty o zjawiskach powietrznych, potencjalnie natknęli się na technologię dotyczącą inicjatyw, które rząd USA próbował utrzymać w sekrecie.

Pełna wersja raportu rządowego ma być przekazana Kongresowi do 25 czerwca, ma ona dostarczyć „kilku innych stanowczych konkluzji”.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!