Europa Wiadomości

Przewodnicząca Braci Włochów zapowiada budowę muru przed imigrantami jeśli zajdzie taka konieczność

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Pierwszym środkiem, jaki ci panowie zaplanowali w Parlamencie jest ustawa Boldrini, która nadaje imigrantom automatyczne obywatelstwo – mówiła na współorganizowanym z Ligą Matteo Salvini’ego pod hasłem “Włoska Duma” przewodnicząca Braci Włochów (Fratelli d’Italia , FdI), Giorgia Meloni.

Laura Boldrini jest lewicową działaczką polityczną, byłą rzeczniczką wysokiego komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców na Europę Południową. Zasłynęła stworzonym przez siebie projektem ustawy, nazywanej potocznie jej nazwiskiem, a które przyznaje obywatelstwo Włoch wszystkim dzieciom imigrantów urodzonym w tym kraju na zasadzie ius soli.

– Mówią ci, że chcą nadać obywatelstwo cudzoziemskim chłopcom, którzy uczą się razem z naszymi dziećmi w naszych szkołach. Ale to nie prawda. Prawda jest taka, że ​​używają dzieci jako ludzkich tarcz, aby dać obywatelstwo każdemu, ponieważ tego chce propozycja Boldrini. A my mówimy „nie” i zebraliśmy już 100 tys. podpisów przeciwko temu, ponieważ obywatelstwa włoskiego nie można rozdawać – stwierdziła liderka narodowców. – Jeśli czujesz się urażony, widząc Krzyż lub Żłobek, to nie powinieneś tutaj żyć. Świat jest duży i pełen narodów islamskich, gdzie nie znajdziesz krzyża. Chrześcijanie są prześladowani, a ich kościoły zrównywane z ziemią, ale tutaj będziemy bronić tych symboli. Będziemy bronić tych kościołów! Będziemy bronić naszej tożsamości! Będziemy bronić Boga, kraju i rodziny!

– Zdecydowano, że Włochy powinny być obozem dla uchodźców w Europie. Zamiast tego marzę o innym rządzie i pewnego dnia zbudujemy rząd, który jasno powie: że nie możesz nielegalnie wyemigrować do Włoch. Do Włoch wchodzisz legalnie – nie wchodzisz nielegalnie. Nie ma wymówek… I nie cofniemy się – obiecała. – Jeśli mury są potrzebne, zbudujemy je. Jeśli potrzebne są blokady morskie, zorganizujemy je, tak jak powinniśmy już to zrobić. Zrobimy, co należy zrobić, aby powstrzymać nielegalną imigrację.

Co wy na to?

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!