Wiadomości

Przestępstwo seksualne na 11-letniej dziewczynce w piwnicy kebabu w Orzyszu?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Orzyszu (woj. warmińsko-mazurskie) miało dojść do wykorzystania seksualnego małoletniej dziewczynki. Miejscem przestępstwa miał być jeden z lokali gastronomicznych. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie informuje, że w związku z przestępstwem czynności seksualnej wobec osoby małoletniej poniżej lat 15, zatrzymano 32-letniego mężczyznę. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Tymczasem miejscowa policja ochrania lokal w obawie przed zamieszkami – donosi Super Express.

W Orzyszu w powiecie piskim, miało dojść do wykorzystywania seksualnego dziecka. Sprawą zajmuje się policja oraz prokuratura. – Zatrzymano 32-letniego mężczyznę, któremu zarzuca się, że w czwartek (12 sierpnia) w Orzyszu innej czynności seksualnej wobec osoby małoletniej poniżej lat 15. Wobec podejrzanego postanowieniem Sądu Rejonowego w Piszu, w piątek (13 sierpnia) zastosowano tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Z uwagi na dobro śledztwa, nie jest możliwe podanie innych informacji – powiedział nam Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, ofiarą gwałtu miała być 11-letnia dziewczynka. Z nieoficjalnych informacji wynika, że dwaj mężczyźni mieli spotkać się w piwnicy z dwoma dziewczynkami. Jedna z nich miała 11 lat. Wtedy miało dojść do innych czynności seksualnych. Mężczyźni to pracownicy jednego z lokali gastronomicznych.

– To była dziewczynka, którą zaciągnęli do piwnicy, a co jej zrobili to jakaś masakra – mówi pani Alicja, mieszkanka Orzysza. Od godz. 20:00 do rana policjanci w radiowozie ochraniają kebab, żeby ludzie go nie spalili. – Kiedy pytaliśmy policjantów, co tu robią, oni nabrali wodę w usta i nic nie mówią – dodaje pani Alicja.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!