Wiadomości

Przerażające: młodzież na studniówce odtańczyła homoseksualnego poloneza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Środowiska LGBT coraz agresywniej wkraczają do szkół. Mieliśmy więc już „tęczowe piątki”, a teraz… maturzyści z warszawskiego I SLO Bednarska odtańczyć Poloneza Równości, aby „wesprzeć swoich homoseksualnych przyjaciół”. Krótkie wideo na portalu YouTube przedstawia to wydarzenie.

Na zamieszonym w sieci nagraniu, w Polonezie biorą udział pary złożone z osób tej samej płci. Uczniowie tłumaczą tam, dlaczego zaangażowali się w taką inicjatywę. Czy są to szczere wyznania? Podejrzewam, że płyną one z głębi serca, podobnie jak lat temu kilkadziesiąt śpiewanie pieśni rewolucyjnych na akademiach organizowanych z okazji rocznicy wybuchu rewolucji październikowej, gdzie wyrażono solidarność z udręczonym przez amerykańskich imperialistów naród kubański itp…

– Tańczymy Poloneza Równości, bo kochamy i wspieramy naszych homoseksualnych przyjaciół, którzy codziennie są zmuszani do ukrywania się ze swoją miłością — mówi jedna z uczennic.

– Polonez Równości symbolizuje marsz ku przyszłości, dlatego chcieliśmy go zatańczyć. Chcemy maszerować w lepszą przyszłość. Lepszą dla Polski, lepszą dla nas. (…) Każdy ma prawo kochać kogo chce — dodaje.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!