Wiadomości

Przedsprzedaż książek “Retoryka ruchu LGBT”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

,,Czy promotorzy ideologii LGBT zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo cierpi przez nich młode pokolenie? W okresie, w którym kształtuje się osobowość młodego człowieka, w którym poszukuje on wzorców i autorytetów, szkolni pedagodzy za wzór stawiają zboczeńców i urządzają ,,tęczowe dni”. Promocja ,,tęczowej ideologii” idzie często w parze z pogardą dla religii i kultury…”

Nad powyższymi problemami pochyla się nowa pozycja Wydawnictwa 3DOM „Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych – Tom I” autorstwa Wiktora Łysowa. Książka oparta na faktach medycznych, obala słuszność poglądów głoszonych przez ideologów i aktywistów ruchów LGBT.

Degeneraci zmuszają nas do cofnięcia się w czasy przedkulturowe, a co za tym idzie, usiłują ze społeczeństwa uczynić wspólnotę prymitywów pozbawionych wypracowanej kultury i tożsamości.

Do wielu informacji z powodu poprawności politycznej nie ma dostępu. Tym co chcieliby się jednak z nimi zapoznać, serdecznie polecamy powyższą pozycję, która jest już dostępna w przedsprzedaży:

https://3dom.pro/18558-wiktor-lysow-retoryka-ruchu-lgbt-w-swietle-faktow-naukowych-tom-i.html .

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!