Wiadomości

Prymitywny wpis Jasia Kapeli: “Kossakowski skończy jak Popiełuszko”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wszystko wskazuje na to, że były dziennikarz TVP Info Ziemowit Kossakowski, 25 września zmierzy się z lewicowym publicystą Jasiem Kapelą na gali MMA. Od pewnego czasu obaj publicyści przerzucają się groźbami i mało elokwentnymi docinkami na Twitterze; dziś jednak Kapela zdecydowanie przekroczył granicę, dając dowód totalnego zbydlęcenia, gdy próbując dopiec Kossakowskiemu nawiązał w swoim komentarzu do zamordowania bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Według informacji przekazanych przez serwis WirtualneMedia.pl, walka pomiędzy byłym dziennikarzem TVP Info Ziemowitem Kossakowskim a publicystą „Krytyki Politycznej” Jasiem Kapelą miałaby się odbyć pod koniec września lub na początku października br. Dziś już wiemy, że walka odbędzie się 25 września.

– Skoro “to będzie walka dobra ze złem, świata wartości ze światem zepsucia”, to chyba jasne, że @ZKossakowski skończy jak Popiełuszko… – napisał Kapela na Twitterze. Do wpisu dołączył mem – fotografię Jana Pawła II i gen. Jaruzelskiego z podpisem “Musiałeś mi Ziemka nokautować w pierwszej rundzie? – Przepraszam Papo, wiedziałem że to jednostrzałowiec, ale nie myślałem, że od razu padnie”.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!