Świat Wiadomości

Promocja pedofilii w kanadyjskiej telewizji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Publiczna telewizja CBC, dotowana z pieniędzy kanadyjskich podatników, zachęca rodziców do zabierania dzieci na homoseksualną paradę, na której – co przyznaje telewizja – będą musiały oglądać nagie piersi i penisy dorosłych mężczyzn. Według telewizji, może to być “doskonałą okazją do dyskusji”, a poza tym pozwoli dzieciom wyrosnąć na ludzi “o otwartych umysłach”.

“Wasze dzieci prawdopodobnie zobaczą piersi i penisy. Będą ciała każdego kształtu, rozmiaru i w różnych stanach negliżu […] Rozważcie to doświadczenie jako znakomitę okazję do interesującej dyskusji. Wyjaśniajcie co widzicie i bądźcie gotowi na pytania” – zachęca telewizja CBC do oglądania zboczonych homoparad, na których pół nadzy lub zgoła nadzy mężczyźni poprzebierani w perwersyjne, quasi-zwierzęce stroje, bawią się symulując stosunki analne. W sam raz dla kilkuletnich dzieci, zdaniem telewizji.

CBC podaje następnie przykład lesbijek, “które są mamami dwóch chłopców” i opowiadają, jak wspaniałym doświadczeniem jest ich wspólny wyjazd na homoparadę. “chcę, by nasi chłopcy poszerzyli swoje rozumienie tego, czym jest rodzina i upewnili się, że nasza jest tak samo specjalna i ważna, jak wszytkie inne typy rodzin, które widzą. Parada im to daje” – mówi jedna z lesbijek. Telewizja komentuje:

“Podsumowując, niezależnie od tego, czy twoja rodzina jest częścią społeczności LGBT czy nie, kto nie chce, by jego dzieci wyrosły na refleksyjnych ludzi o otwartych umysłach?”, pyta, i życzy “Happy Pride”, czyli “wesołej homoparady”…

Jak komentuje omawiający sprawę portal “Life Site News”, normalnie ukazywanie dzieciom nagich części intymnych uchodzi za akt pedofilski. Ale na gejowskiej paradzie jest inaczej. Oglądanie nagich penisów homoseksualistów to już nie nadużycie seksualne, ale akt demokratycznego oświecenia.

Źródło: fronda.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!