Wiadomości

Prezydent Poznania uważa, że w Polsce żyje rasa panów?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Uważam, że artyści są naszym dobrem narodowym – napisał w niedzielę w mediach społecznościowych prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Dodał, że gdyby to od niego zależało, w pierwszej kolejności zaszczepiłby honorowych obywateli Miasta Poznania. Jego słowa skomentował Jan Śpiewak: Śpiewak: „Prezydent Poznania uważa, że w Polsce żyje rasa panów”.

– Uważam, że artyści są naszym dobrem narodowym — napisał w niedzielę w mediach społecznościowych prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, odnosząc się do informacji, że ok. 18 osób spoza środowiska medycznego otrzymało szczepionkę na CODID-19 poza kolejnością.

– Dajemy im ordery, robimy sobie z nimi zdjęcia, dokonujemy wpisów na Facebooku. A może warto o nich zadbać bardziej konkretnie, póki żyją? — pytał.

– Gdyby to ode mnie zależało, w pierwszej kolejności zaszczepiłbym honorowych obywateli Miasta Poznania, w tym Agnieszkę Duczmal, czy Andrzeja Wituskiego. Naród powinien dbać o swoje elity. W Polsce, gdzie władza, mentalnie tkwiąca w socjalizmie, systemowo je niszczy, wciąż mamy z tym problem — dodał Jaśkowiak.

– Prezydent Jacek Jaskowiak też uważa, że w Polsce żyje rasa panów — napisał na Twitterze Jan Śpiewak, aktywista miejski.

– Umówmy się to już nie jest klasizm. To jest zwykły rasizm — stwierdził w kolejnym wpisie Śpiewak.

– Pan Jaśkowiak przypomniał nam jak wyglądałaby Polska pod rządami Platformy – napisał z kolei red. Piotr Semka.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!