Polska Wiadomości

Prezydent Duda zaprosił Rafała Trzaskowskiego do Pałacu Prezydenckiego by podać sobie ręce. Spotkał się z odmową

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zapraszam Rafała Trzaskowskiego wraz z małżonką do Pałacu Prezydenckiego w niedzielę na godz. 23; chcę żebyśmy podali sobie ręce i żeby ten uścisk dłoni zakończył tę kampanię –

powiedział tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydent Andrzej Duda.

Prezydent podkreślił, że wszyscy czekają na oficjalne dane, ale chcę w tym momencie i z tego miejsca zaprosić dzisiaj jeszcze i na dziś do Pałacu Prezydenckiego pana Rafała Trzaskowskiego z jego małżonką na godzinę 23. Ja wiem, że późno, ale myślę, że nikt z nas nie będzie dzisiaj do późnych godzin spał” – oświadczył.

– Chciałem zaprosić pana Rafała Trzaskowskiego, żebyśmy sobie podali rękę, i żeby ten uścisk dłoni zakończył tą kampanię” – stwierdził prezydent.

Na tę propozycję odpowiedział Cezary Tomczyk, szef sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego.

– Rafał Trzaskowski chce na pewno dzisiejszy wieczór spędzić z rodziną. Myślę, że prędzej czy później do takiego spotkania dojdzie – wyjaśnił Tomczyk.

Podkreślił, że konieczne jest podliczenie głosów i rozliczenie nieprawidłowości przy wyborach. Jak dodał, prezydent Duda miał wcześniej dużo czasu, by taki gest w stronę Trzaskowskiego wykonać.

A sam zainteresowany wyjaśnił sprawę następująco:

„Nasze wspólne spotkanie to dobry pomysł, Panie prezydencie @AndrzejDuda. Dziękuję. Najodpowiedniejszym momentem wydaje się czas zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów przez PKW” – napisał na Twitterze Trzaskowski.

No cóż… Przegrywać też trzeba umieć.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!