Wiadomości

Pracownicy sex shopu poprowadzą zajęcia edukacji seksualnej w Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Kochaj się bezwstydnie” – to tytuł nowego cyklu poradników do „edukacji” seksualnej, który niedawno rozpoczął się w Polsce! Jego autorami są osoby, które już wkrótce rozpoczną szkolenia i warsztaty w szkołach.

W jednym z odcinków poradnika autorzy zachęcają kobiety (w tym również młode dziewczęta i dzieci, które maja nieograniczony dostęp do tego materiału w internecie) do regularnej masturbacji za pomocą rozmaitych technik i narzędzi takich jak wibratory. Masturbacja to jeden z fundamentów tzw. „Standardów Edukacji Seksualnej” WHO, według których już przedszkolaki powinny się z nią zapoznać. Treść poradnika jest wyjątkowo wulgarna i bezwstydna i nie zamierzam jej w tym miejscu przytaczać. Każdy jednak bez problemu może znaleźć nagranie w internecie.

Jego autorkami są dwie „edukatorki” seksualne – Agata Ptak i Marta Brzezińska. Poradnik został stworzony przez Grupę Stonewall – organizację LGBT, która jakiś czas temu otrzymała od urzędu miasta Poznań dofinansowanie na przeprowadzenie warsztatów w szkołach! Stonewall to również część ogólnopolskiego lobby LGBT a jego aktywiści ściśle współpracują z „edukatorami” seksualnymi z innych miast, m.in. z Warszawy, gdzie odpowiadają za przeforsowanie tzw. Karty LGBT+ i wdrażanie “edukacji” seksualnej w stołecznych szkołach.

Agata Ptak i Marta Brzezińska, poza tym, że zajmują się “edukacją” seksualną, są również pracownicami… sex shopu, w którym sprzedają m.in. akcesoria do seksu sadomasochistycznego takie jak liny i sznury do krępowania ciała partnera w trakcie stosunku, oraz baty i pejcze do zadawania bólu w trakcie seksu:

„Daj się ponieść fantazji z luksusową skórzaną smyczą i odkryj na nowo swoją seksualną zwierzęcość (…) Daj się zapiąć na smycz lub zrób to komuś innemu, zamieniaj się rolami według własnych upodobań, a gwarantuję, że seks nigdy nie będzie nudny. Szeroki zakres regulacji długości pozwoli na praktykę przeróżnych sensualnych wariacji. Zabierz swoją „ofiarę” na spacer i delektuj się słodkim zniewoleniem.”

Tymi słowami „edukatorki” seksualne reklamują skórzaną smycz – jeden z produktów dostępnych w ich sklepie. Zachwalają także inne swoje akcesoria takie jak… kneble do uciszania partnera w trakcie stosunku:

„Wysokiej jakości drewniana uzda na skórzanym, regulowanym pasku daje seksowne pole do popisu dla tych, którzy kochają przejmować w łóżku kontrolę. Pozwala na swobodne i ciche oddychanie, utrudnia natomiast mówienie. Ucisz nim swojego partnera lub partnerkę i przejmij kontrolę nad jego ciałem i orgazmem.”

Z każdym miesiącem polscy „edukatorzy” seksualni, silnie powiązani z lobby LGBT, eskalują swoją narrację. Jeszcze jakiś czas temu przekonywali Polaków wyłącznie, że w “edukacji” seksualnej chodzi o pomoc w procesie dojrzewania, przekazywanie „neutralnej światopoglądowo” wiedzy czy zapobieganie chorobom płciowym. Nasza Fundacja od początku ostrzegała, że są to zwykłe kłamstwa, za którymi stoi chęć deprawacji seksualnej uczniów w polskich szkołach. Nie myliliśmy się.

„Edukatorzy” seksualni LGBT pokazują swoją prawdziwą twarz. Wystarczy krótka, pobieżna lektura ich “poradników” aby nie mieć żadnych wątpliwości – ich działania służą deprawacji seksualnej polskiego społeczeństwa a w szczególności dzieci i młodzieży, na których najbardziej zależy aktywistom LGBT.

Jak już informowaliśmy, w stworzonych przez nich materiałach do „edukacji” seksualnej występują m.in. rozbierający się za pieniądze striptizerzy z gejowskich klubów oraz tęczowi aktywiści publicznie pochwalający grupowy seks pod wpływem narkotyków. Teraz oficjalnie dołączyli do nich pracownicy sex shopów, którzy w ramach seks „edukacji” oswajają kobiety i dziewczęta z perwersjami seksualnymi, zachęcając je do używania wibratorów, sztucznych penisów itp. Co więcej, rozmaite narzędzia przeznaczone do masturbacji określane są przez „edukatorów” seksualnych jako… „akcesoria prozdrowotne”!

Prowadzone przez tych ludzi warsztaty i szkolenia w szkołach mają rozpocząć się już w październiku i listopadzie. Niebezpieczeństwo nie dotyczy jednak tylko Poznania ale całej Polski.

„Edukatorzy” seksualni z Grupy Stonewall to część szerokiego lobby LGBT, które działa na terenie całego naszego kraju. Jego aktywiści wymieniają się między sobą kadrami i wzajemnie się wspierają. Np. striptizer Maciej Gośniowski, który w ramach Grupy Stonewall “uczy” jak zadebiutować w seksie gejowskim, jest także aktywistą warszawskiej organizacji Miłość Nie Wyklucza, odpowiedzialnej za wdrożenie w stolicy tzw. Karty LGBT+, w ramach której forsuje się „edukację” seksualnej w warszawskich szkołach.

To, co dzisiaj robione jest w Poznaniu albo publikowane jest na Youtube, jutro ma być obecne w szkolnych ławkach w każdej placówce w Polsce. Taki scenariusz założyli sobie aktywiści LGBT. Nie możemy dopuścić do tego aby się ziścił.

Kluczowym elementem strategii „edukatorów” seksualnych i aktywistów LGBT jest utrzymywanie rodziców i nauczycieli w niewiedzy i braku świadomości. „Edukatorzy” seksualni wchodzą do kolejnych szkół i uzyskują dofinansowania od kolejnych miast gdyż nie napotykają na reakcję Polaków. To właśnie dlatego nasza Fundacja prowadzi ogólnopolską kampanię “Stop pedofilii” – aby dotrzeć do naszego społeczeństwa z prawdą o tęczowej ideologii i jej „edukacji” oraz pobudzić Polaków do działania.

Przykładem na to jak wiele może zrobić każdy z nas jest pani Mariola z Wrocławia. Mąż pokazał jej wydany przez naszą Fundację poradnik „Jak powstrzymać pedofila?”, który ujawnia postulaty „edukacji” seksualnej LGBT oraz pokazuje wstrząsające skutki bezczynności wobec tego zjawiska w krajach zachodu. Zszokowana pani Mariola po zakończeniu lektury poprosiła nas o przesłanie jej dodatkowych… kilku tysięcy (!) egzemplarzy poradnika, które szybko rozdała w swoim otoczeniu.

Postawa takich osób jak pani Mariola doprowadziła nagłośnienia zagrożenia “edukacji” seksualnej na całą Polskę oraz do zebrania, pomimo niemal całkowitej cenzury medialnej, ponad 300 000 podpisów po naszym projektem ustawy “Stop pedofilii”, którego celem jest wprowadzenie zakazu zachęcania dzieci do seksu i perwersji seksualnych. Do tej pory rozdaliśmy ponad 130 000 egzemplarzy poradnika, m.in. w trakcie odbywających się w całej Polsce ulicznych akcji informacyjnych na temat „edukacji” seksualnej i ideologii LGBT.

Tylko w ostatnim czasie takie akcje odbyły się m.in. w Poznaniu, Białymstoku, Siedlcach, Suwałkach, Olecku, Elblągu, Krakowie i Włocławku. Bez przerwy po Polskich miastach jeżdżą też nasze furgonetki, które informują nasze społeczeństwo o zagrożeniu. Większość Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, że “edukacja” seksualna oznacza oswajanie dzieci z perwersjami seksualnymi. Wielu rodziców uważa, że jest ona bezpieczna dla uczniów i zawiera wyłącznie neutralne i naukowe treści. Wystarczy jednak tylko spojrzeć na to, co przygotowali “edukatorzy” seksualni, aby pozbyć się tego fałszywego przeświadczenia.

Mariusz Dzierżawski

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!