Świat Wiadomości

Pracownicy Disney World sprzeciwiają się przymusowym szczepieniom

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal pch24.pl potentat branży filmowej i ikona kina dziecięcego, Walt Disney, dołączył do światowej ofensywy na rzecz przymusowego aplikowania tzw. szczepionek przeciw COVID-19. Nie wszyscy pracownicy są zachwyceni z takiego obrotu spraw, a część z nich zdecydowała się na publiczne protesty, które już po raz drugi odbędą się w najbliższy weekend w parkach rozrywki Disney World.

Udział w sobotnich manifestacjach w Orlando na Florydzie i w Anaheim w Kalifornii zapowiedzieli również strażacy i pielęgniarki. Jest to wyraz solidarności z pracownikami sektora kreatywnego, którzy przymuszani są do udziału w akcji powszechnego „wyszczepiania” społeczeństwa. W przypadku pracowników Disneya od początku października niezaszczepieni pracownicy nie będą mieli wstępu do siedzib firmy. Członkowie związków zawodowych wynegocjowali dla siebie przedłużenie tego deadline’u do 22 października.

Po naszym pierwszym marszu przez Disney World w zeszłym tygodniu słyszeliśmy słowa wsparcia od związków strażaków, funkcjonariuszy policji, pracowników opieki zdrowotnej, zwłaszcza pielęgniarek, którzy wyrazili oburzenie, że ich pracodawcy zachowują się tak, jakby byli właścicielami ciał swoich pracowników – mówi organizator protestów, Nick Caturano, w rozmowie z LifeSiteNews. – Nie jesteśmy ich niewolnikami. Mamy prawa, a najważniejszym prawem jest sprawowanie władzy nad własnymi ciałami – podkreślił.

Jak opisuje Miami Herald, „około 50 członków zespołu Walt Disney World protestowało w zeszły piątek przeciwko przymusowi szczepień wprowadzonemu przez firmę. Uczestnicy trzymali w pobliżu Disney Springs tabliczki z napisami «przymus to nie zgoda» i skandowali «moje ciało, mój wybór»”.

W ramach sprzeciwu wobec drakońskiej polityki Disneya Nick Cuturano założył stronę internetową goofyvaccine.com, na której opisuje swoje stanowisko i dzieli się newsami na temat powikłań po tzw. szczepionkach przeciw koronawirusowi. „Mam nadzieję, że zapewnię Disneyowi i innym firmom choć cień wątpliwości potrzebny do zmiany kursu, zanim zasadniczo popełnią, moim zdaniem, zbrodnię przeciwko ludzkości, zacierając wolność wyboru medycznego, świadomej zgody, sumienia i prawa do utrzymywania siebie i rodziny”.

„Ludzie zaczęli stawać się agresywnymi egzekutorami, wywierając presję i wzywając nieszczepionych, obwiniając ich za wszystko, co jest złe na świecie” – ubolewa Cuturano.

Co wy na to?

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!