Wiadomości

Poszukiwany 3 listami gończymi zabarykadował się w mieszkaniu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Tarnogórscy wywiadowcy zatrzymali 35-letniego mieszkańca Tarnowskich Gór poszukiwanego 3 listami gończymi. Mężczyzna, widząc nadchodzących policjantów, zabarykadował się w mieszkaniu. Razem z nim przebywali jego znajomi, którzy również próbowali uniknąć odsiadki.

W ubiegły czwartek tarnogórscy wywiadowcy namierzyli osobę poszukiwaną, która ukrywała się przed organami ścigania. Policjanci pojechali na osiedle Przyjaźń, gdzie miał przebywać 35-latek, za którym sądy wystawiły aż 3 listy gończe. Gdy stróże prawa weszli na klatkę schodową, zauważyli, jak grupa osób na ich widok ruszyła w kierunku jednego z mieszkań.

Osoby te domyśliły się, że mogą to być policjanci i chcąc uniknąć spotkania z nimi, zabarykadowały się w mieszkaniu. Rozmowa przez zamknięte drzwi nie przyniosła oczekiwanego skutku, dlatego stróże prawa użyli siły, żeby dostać się do środka. Wewnątrz były trzy osoby. Szybko okazało się, że zarówno dwaj mężczyźni, jak i kobieta są poszukiwani.

Oprócz 35-latka, zatrzymany został 23-letni mężczyzna oraz 26-latka z Tarnowskich Gór. 23-latek, wiedząc, że za chwilę trafi za kraty, podczas zatrzymania stawiał opór, ale został szybko obezwładniony. Wszyscy poszukiwani trafili do policyjnych celi, gdzie spędzili noc. Nazajutrz zostali przewiezieni do jednostek penitencjarnych, gdzie będą odsiadywać swoje wyroki. Ponadto 35-latek odpowie za posiadanie amfetaminy, którą policjanci znaleźli podczas przeszukania.

/slaska.policja.gov.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!