Wiadomości

Posłankom Lewicy marzy się powrót do mrocznych czasów wszechobecnej cenzury?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Janusz Kowalski został po raz kolejny ukarany przez komisję etyki. Informację przekazała Monika Falej z Lewicy, która nie raz dała dowód, iż bolszewicki zamordyzm bliski jest jej sercu.

Poseł został ukarany za wpis o następującej treści: „Dzieci mają mieć dzieciństwo, a nie stawać się ofiarami tęczowej ideologii. Potrzebna jest ustawa o ochronie dzieci przed propagandą LGBT. Wzrost liczby okaleczeń i samobójstw wśród dzieci – poddawanych presji zastanawiania się nad swoją seksualnością – to głośny dzwonek alarmowy!”. Wpis został opublikowany przez Kowalskiego na platformie Twitter.

Dla zamordystów, dla których ideologia LGBT jest czymś więcej niż religią, było to po prosu świętokradztwo. Nasi rodzimi talibowie spod znaku ideologii LGBT rzucili się na posła Kowalskiego… Wniosek o ukaranie Kowalskiego przez komisję etyki złożyła wiceprzewodnicząca klubu Lewicy Beata Maciejewska. Komisji tej przewodniczy zaś Monika Falej, także z tego ugrupowania.

Polityk przekazała w środę informację o decyzji komisji. „Komisja Etyki ukarała naganą Janusza Kowalskiego za jego haniebne słowa wobec osób LGBT, jako odpowiedzialnych za okaleczenia i samobójstwa dzieci” – napisała Falej, dodając, że “wizytówką” posła Kowalskiego stało się “ubliżanie wszystkim”, nie wyłączając członków komisji.

Poseł Solidarnej Polski odniósł się do sprawy za pośrednictwem Twittera. Zamieścił swój komentarz do przygotowanej przez Lewicę grafiki, na której wyrażono zadowolenie z ukarania posła. „Postkomuno! Znowu chcecie Polaków wsadzać do więzień za poglądy! Chcecie wprowadzić homocenzurę i zakaz mówienia o lobby LGBT! Walczycie z wolnością słowa! Nie ma na to zgody!” – napisał.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!