Wiadomości

Poseł SLD: „Lewica być może przejmie część upadającej Platformy Obywatelskiej”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Rzeczywiście Lewica – SLD i Wiosna – być może przejmie część upadającej Platformy Obywatelskiej. Część lewicy, którą podkupił Grzegorz Schetyna do Platformy Obywatelskiej – nie ukrywam – patrzymy na nich z poczuciem wybaczenia, tego co zrobili – stwierdził w programie „Strefa starcia” Andrzej Szejna.

Poseł SLD wziął udział w dyskusji o możliwym powstaniu partii chadecko-ludowej pod egidą Donalda Tuska, a co za tym idzie, spodziewanym rozpadzie Platformy Obywatelskiej.

– Część lewicowa Platformy przyjdzie do Lewicy i my naprawdę nie będziemy się na nich obrażać, jeżeli będą chcieli z nami współpracować, ponieważ ich poglądy są bardzo zbieżne – popełnili błędy – stwierdził poseł SLD odnosząc się do m.in. Barbary Nowackiej, która w ostatnich wyborach parlamentarnych wystartowała z listy Koalicji Obywatelskiej.

– Chcę Państwu powiedzieć, że i starcie za cztery lata odbędzie się między PiS-em, a Lewicą, a nie Platformą Obywatelską. Naprawdę, nie poświęcajmy za dużo czasu Platformie Obywatelskiej – podsumował poseł Szejna.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!