Świat Wiadomości

Popularna gra komputerowa Red Dead Redemption 2 jest na celowniku lewicy za… możliwość rzucenia feministki krokodylom

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com gracze Red Dead Redemption 2, hitowej grze tego roku, rozgrywający się na Dzikim Zachodzie, masowo mordują feministki! To nie podoba się lewakom i oczywiście samym feministkom. Nie rusza jakoś społeczności to, że w tej grze, która daje dowolność działań graczowi, można zamordować też członków KKK czy nawet polskiego imigranta.

Zacznijmy od tego, że „Red Dead Redemption 2” to tegoroczny hit. I jedna z najlepszych gier całej obecnej generacji konsol. „RDR2” rozgrywa się na dzikim zachodzie. To gra typu open-world. Czyli mówiąc wprost możemy w niej robić co nam się żywnie podoba.

O sukcesie tego produktu niech świadczy fakt, że w ciągu zaledwie trzech dni Red Dead Redemption 2 zarobiło ponad 725 milionów dolarów. Tym samym gra od Rockstar Games odniosła jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów sprzedażowych i zanotowała najlepsze weekendowe otwarcie w historii tego biznesu.

Tylko lewicowym środowiskom nie podoba się, że dano ludziom wolną wolę i mogą robić co chcą. No bo jak akceptują mordowanie, białych mężczyzn czy członków Ku Klux Klanu, to masowe mordowanie feministek czy murzynów, nie mieści im się w głowie.

Taka zazwyczaj jest natura ludzka, że im większe oburzenie na jakiś proceder, to ten lawinowo rośnie. I tak w sieci można zobaczyć dziesiątki filmów jak gracze na najróżniejsze sposoby mordują feministki. Raz zrzucają je w przepaść, raz rzucają je aligatorom czy świniom na pożarcie. Zresztą zobaczcie sami.

Co tym sądzicie? A może niektórzy z was również grają w RDR 2? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!