Wiadomości

Popierała aborcję i Strajk Kobiet. Teraz będzie “kolędować” na Polsacie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Basia i Rafał razem z córeczką Hania będą wspólnie z nami kolędować już w Wigilię – czytamy na oficjalnym profilu Polsatu na Instagramie. Chodzi o Barbarę Kurdej-Szatan, aktorkę i piosenkarkę, oraz jej męża Rafała Szatana. Co ciekawe niedawno jeszcze Barbara Kurdej-Szatan jednoznacznie popierała aborcję i aborcjonistyczny Strajk Kobiet fotografując się z czerwonym piorunem na dłoni – czytamy na portalu tysol.pl.

Komentatorzy nie pozostawili na niej suchej nitki:

„Widzę celebrytka wysokich lotów… Najpierw „śmieszny” filmik o przemocy domowej, teraz zwolenniczka przerywania ciąży będzie śpiewać katolickie kolędy – Lulaj, że Jezuniu”. Chociaż dla niej idealna będzie kolęda – Nie było dla Ciebie miejsca” Hipokryzja przebiła sufit. I jeszcze to bredzenie o wolności i zdrowiu kobiet… Widać, że szanowna Pani albo nie ma pojęcia, o co walczy Strajk Kobiet, albo nie chciało jej się przeczytać, co dokładnie oznacza wyrok TK. Smutne czasy nastały, że takie osoby mogą być przez kogoś uznawane za autorytet.”

„Ja po prostu nie wierzę, że można utożsamiać się z patologią, agresją, wulgarnością i fałszem. A później udając pełną miłości matkę i żonę, śpiewając kolędy! Jakie to zakłamanie, Pani Kurdej-Szatan szła w strajku, który rzucał jajami w kościoły i zakłócał msze święte, na których czczono Boga i Maryję. Teraz będzie śpiewać “Bóg się rodzi”? Cóż za ogromna hipokryzja.”

Kurdej-Szatan usiłowała się bronić… m.in. atakując rządzących:

„czy ktoś jest wierzący, czy niewierzący – kościół i wiara to nie jest PiS! I wkurza mnie to zawłaszczanie kościoła przez partię. A w tej chwili w naszym kraju tak to wygląda. I mnóstwo ludzi szczerze wierzących ma tego dość, bo wcale się z PiS-em nie identyfikują – pisze Kurdej-Szatan, tak jakby Kościół Katolicki zawsze “popierał” zabijanie nienarodzonych, tylko nie wiedzieć czemu straszny PiS to zmienił.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!