dwaj bandyci
Polska Wiadomości

Polski “gang Olsena” napadł na salon gier

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje gdyńska policja, wczoraj około godz. 17.50 policjanci z gdyńskiej komendy przyjęli zgłoszenie o rozboju, do którego doszło w lokalu przy ul. Wielkopolskiej. Włamywacze wykazali się sprytem znanym z filmów o “Gangu Olsena”.

Według policji, do salonu gier weszło dwóch mężczyzn, jeden z nich nerwowo chodził po lokalu, po czym trzymając w ręku przedmiot przypominający broń powiedział, że jest to napad. Ekspedientka wystraszyła się, odepchnęła napastnika i zamknęła się w pomieszczeniu socjalnym. Z uwagi na fakt, że drzwi do lokalu zamykane są na elektromagnez, sprawca wyważył drzwi do pomieszczenia socjalnego i wyszarpał przewody do elektrozamka. Kobieta w obawie o swoje życie otworzyła drzwi, po czym mężczyźni uciekli w nieznanym kierunku. Na miejsce przyjechał przewodnik z psem służbowym, technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady. Mundurowi zabezpieczyli zapis z monitoringu i pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem mężczyzn.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Karwinach pod numerem telefonu 47-74-21-455 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

Źródło: Komenda miejsca policji w Gdyni

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!