Wiadomości

Politycy Lewicy wspierają sprawców przemocy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak już informowaliśmy, bojówkarz, który brał udział w ataku na furgonetkę Fundacji „Pro-Prawo do Życia” oraz w pobiciu jej kierowcy, został decyzją sądu aresztowany na dwa miesiące. Michałowi Sz., podającemu się za Małgorzatę vel Margot, zarzucono, że 27 czerwca „wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami uszkodził samochód marki renault master, poprzez przecięcie opon, pocięcie plandeki, urwanie lusterka, oderwanie tablicy rejestracyjnej, uszkodzenie kamery cofania oraz pobrudzenie pojazdu farbą”. Łączna wartość strat – jak poinformowała prokuratura – wyniosła ponad 6 tys. zł na szkodę Fundacji „Pro-Prawo do Życia”.

Zarzucono mu również, że w trakcie zajścia przewrócił Łukasza K. na chodnik, czym spowodował u niego obrażenia w okolicy pleców i lewego nadgarstka.

– Zarzut obejmuje także stosowanie przemocy polegającej na szarpaniu i popychaniu Łukasza K. w celu zmuszenia pokrzywdzonego do zaprzestania nagrywania przebiegu zdarzenia — informowała prokuratura.

Okazuje się, że tego rodzaju bandytyzm nie tylko nie budzi u polityków Lewicy sprzeciwu, ale wręcz solidaryzują się ze sprawcami przemocy i aktów wandalizmu. Zresztą spójrzmy na niektóre wpisy:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!