Wiadomości

Policja publikuje wizerunki złodziei i prosi o pomoc w ich identyfikacji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Funkcjonariusze policji z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży perfum. Do dwóch przestępstw doszło w maju, a związek z tym mogą mieć dwaj mężczyźni. Policja publikuje ich wizerunki i prosi o pomoc w ich identyfikacji.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie poszukują sprawców kradzieży perfum. Mimo że funkcjonariusze posiadają wizerunki osób, które mogą mieć związek ze sprawą, do tej pory nie udało się ustalić ich tożsamości. Funkcjonariusze proszą więc o pomoc – każdy, kto rozpoznaje osoby z monitoringu, proszony jest o kontakt z policją.

Do pierwszego zdarzenia doszło 4 maja w centrum handlowym przy ul. Górskiego. Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą, ma od 30 do 35 lat i 180 cm wzrostu. Podejrzany posiada krótkie, ciemne włosy, a w dniu zdarzenia miał na sobie czarną koszulkę z białym rysunkiem i napisem, niebieskie spodnie jeansowe z przerwanym materiałem na wysokości lewego kolana, ciemne buty z brązową podeszwą, a na plecach czarny plecak z brązowymi elementami u spodu.

Druga kradzież miała miejsce 9 maja br. Doszło do niej także w centrum handlowym przy ul. Górskiego. Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą, ma około 35 lat i szczupłą budowę ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną bluzę z białym napisem, granatowy bezrękawnik, niebieskie spodnie jeansowe, czarne buty.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Redłowo pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!