Wiadomości

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który kilkukrotnie ranił nożem kobietę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mokotowscy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który przed miesiącem kilkukrotnie ranił nożem kobietę.

„Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu KRP II, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla Warszawy Mokotowa w Warszawie, prowadzą dochodzenie w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, zaistniałego w dniu 15.03.2021 r. około godz. 19:00 na ul. Czerskiej 21 w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje podejrzanego przedstawionego na zdjęciu lub był świadkiem tego zdarzenia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie” – czytamy na oficjalnej stronie mokotowskiej policji.

Jak podkreślono, ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca zadał cios ostrym narzędziem w okolice głowy kobiecie, wskutek czego doznała ona m.in. obrażeń twarzoczaszki.

„Publikowany na zdjęciach podejrzany to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, mający około 180 cm wzrostu, ubrany w ciemną kurtką oraz spodnie. Po zdarzeniu uciekał ulicą Podchorążych do skrzyżowania i dalej przy obiekcie SOP, a następnie skręcił w ul. Sielecką” – poinformowano. Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej zdjęć

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policją.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!