Wiadomości

Będąc pod wpływem alkoholu przyjechał samochodem do komisariatu, po czym zniszczył zaparkowany przed nim radiowóz

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Katowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pod wpływem alkoholu przyjechał samochodem do komisariatu, a następnie zniszczył zaparkowany przed nim radiowóz. Kila dni wcześniej ten sam mężczyzna został zatrzymany, gdy również pijany spowodował kolizję z porsche. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z I komisariatu zatrzymali mężczyznę, który zniszczył policyjny radiowóz, telefon w punkcie przyjęć interesanta i kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, pomimo sadowego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi. Do zdarzenia doszło w czwartkową noc. Na komisariat I zgłosił się nietrzeźwy mężczyzna, który zaczął się awanturować z powodu tego, że kilka dni wcześniej został zatrzymany za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości.

Mężczyzna 16 lutego, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, kierował oplem pod wpływem alkoholu. Badanie wskazało wtedy, że miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. W tym stanie doprowadził na ulicy Mikołowskiej do kolizji z porsche. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jego samochód został odholowany na parking strzeżony. Sytuacja tak bardzo nie spodobała się 25-latkowi, że kilka dni później nietrzeźwy przyjechał samochodem na komisariat i wszczął awanturę.

Mężczyzna był tak agresywny, że zniszczył zaparkowany przed komisariatem policyjny radiowóz, wybijając kostką brukową szyby, a także wjeżdżając w niego swoim autem. Mężczyzna zniszczył również telefon w punkcie interesanta. Badanie wskazało, że mieszkaniec Katowic miał w chwili popełnienia czynu 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za zniszczenie mienia i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, pomimo sądowego zakazu, grozi mu kara do 5 lat więzienia.

/slaska.policja.gov.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!