Polska Wiadomości Wiara

Po atakach na Cezarego Pazurę lewactwo uczepiło się Kamila Stocha za udział w “Różańcu do granic”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Do tych, których może dotyczyć… Jeśli zmierzacie dziś na granice, na pewno wiecie co robić. Jeśli, tak jak ja, ze względu na obowiązki nie możecie dotrzeć na określone miejsce, pomódlcie się stamtąd gdzie akurat przebywacie. Bądźmy razem 🙂 #rozaniecdogranic #14.00 #Polska” – napisał na Facebooku przed rozpoczęciem akcji „Różaniec do granic” Kamil Stoch. Natychmiast uruchomili się hejterzy, którzy zaatakowali za to sportowca.

Akcję poparł m.in. nasz skoczek narciarski, Kamil Stoch. Niestety, deklaracja sportowca stała się dla hejterów okazją do skandalicznych ataków na niego.

Kamil. Uważałem Ciebie i uważam dalej za rozsądnego, dojrzałego człowieka. Dlatego dziwię się, że dajesz się manipulować przez Kościół katolicki. Na tym polega manipulowanie ludźmi. Czy wierzysz w to, że któryś z biskupów bierze w tym udział? To „cyrk” i kompletna paranoja. Czyżbyś nie słyszał od księży, biskupów podczas kazań na mszy świętej, że Polska za czasów PO była w „ruinie i zgliszczach”, a dzisiaj jest krajem rozwiniętym, jak głosi Jej premier Szydło. Przemyśl to, o czym Ci teraz mówię.

Kamilu badania okresowe zrobione? Pod beretem wszystko okey? Może warto umówić się na spotkanie z lekarzem wiadomej profesji. No chyba że wszystkiemu winien ten smog.

Lubię Cię i szanuję, ale proszę Cię nie zaogniaj sytuacji i tak już napiętej do granic możliwości. Można wierzyć, można robić to publicznie, ale po co namawiać do takiego zachowania, nikomu niepotrzebnego jak ten “Różaniec do granic”.

Z całym szacunkiem Panie Kamilu… uznam, że tego nie przeczytałam… chociaż nie wiem czy da się to odzobaczyć…

Źródło: niezalezna.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!