Wiadomości

Pięć osób poniosło śmierć w strzelaninie w domu spokojnej starości w Teksasie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Co najmniej pięć osób zostało zastrzelonych w miejscowości Robstown w stanie Teksas. Jak podały w piątek wieczorem czasu lokalnego media, ciała trzech osób znaleziono w miejscowym domu spokojnej starości.

Później w innym budynku w Robstown znaleziono kolejne dwa ciała. Lokalne władze, na które powołują się media, poinformowały, że oba zabójstwa mają ze sobą ścisły związek i zapewniły, że zagrożenie zostało już „zneutralizowane”.

Do tragedii doszło w miasteczku Robstown na zachodnich przedmieściach położonego na Zatoką Meksykańską Corpus Christi. Około 19.00 czasu lokalnego policja została poinformowana o strzałach w domu spokojnej starości Retama Manor.

– Po przyjeździe na miejsce nasi policjanci znaleźli trzy ciała – dwóch mężczyzn i kobiety. Później zadzwonił do nas członek rodziny jednej z ofiar, w której domu znaleziono kolejne dwa ciała zabitych. Obie strzelaniny mają ze sobą związek, ale nie możemy mówić o relacjach pomiędzy ofiarami – powiedział sekretarz miasta Herman Rodrigez.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie okoliczności tragedii. Na razie nie są jednak znane okoliczności zabójstw. Nie podano też żadnych informacji o ich sprawcy lub sprawcach. Ośrodek opieki dla seniorów w Robstown ewakuowano.

Robstown położone jest w pobliżu miasta Corpus Christi.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!